TASARIM​

Müşteri ihtiyaçlarına ve ilgili standartlara göre, seri üretime uygun tasarım gereksinimlerini belirleyerek başladığımız tasarım süreçlerimizi konfigürasyon yönetimi kapsamında etkin değişiklik yönetimi, tekrar edilebilirlik ve izlenebilirlik, üretilebilirlik değerlendirme süreçleri ile entegre biçimde ilerletiyoruz. IPC standartlarına ve üretim tekniklerine uygun prototipler ile test süreçlerinin yanı sıra askerî ve medikal standartları uygulama tecrübemizle hareket ediyoruz.

DOKÜMANTASYON

Barko Elektronik, AS 9100 ve TS EN ISO 9001 2015 gereklerine uygun olarak Kalite Yönetim Sistemini Sertifika ile belgelendirmiştir. Bunun yanı sıra SSB tarafından EYDEB A sınıfı olarakta belgelendirildik. Barko Elektronik aynı zamanda sektör gerekliliklerinden dolayı mühendislik süreçlerinde IEEE/EIA 12207, IEEE 1220 ve MIL-STD-498 gereklerini, Konfigürasyon Yönetimi süreçlerinde MIL-STD-973 ve ANSI/EIA-649 gereklerini de karşılamaktadır. Ve bu kapsamda ihtiyaç duyulan dokümantasyon süreçlerini ilgili standartlara göre yürütmektedir

ENTEGRASYON​

Toplam 2200 m²’lik, iki farklı üretim alanımızda kalifiye kadromuzla elektromekanik montaj hizmeti veriyoruz. Prototip elektromekanik birim montajı, kullanılan malzemelerin yerleri ve kullanılacak kablo takımının tasarlanması, EMI/EMC ve ısıl malzemelerin seçimi ve uygulanması, birim ve kablo takımının dokümanlarının hazırlanması, birimin montajının tamamlanması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.