Barko Elektronik

HAKKIMIZDA

Barko Elektronik olarak hedeflerimize doğru yelken açtığımızda ihtiyacımız olan rüzgârı uzmanlığımız ve vizyonumuzdan alarak yola çıktık. Elektronik tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermeye başlamamızdan bu yana büyüyen kadromuz, üretim kapasitemiz ve kalite yönetim sistemimizin sağladığı avantajla ilerlemeye devam ediyoruz. Savunma, medikal ve endüstriyel elektronik sanayiine yönelik Ar-Ge çalışmalarımız ışığında özgün çözümler sunmanın yanı sıra talep odaklı tasarım ve üretim gerçekleştiriyoruz. Projelerimizi, sektörel gereklilikler ve kalite standartları doğrultusunda fikirden ürüne hayata geçiriyoruz.

20 yılı aşkın deneyime sahip ekibimizle Güç Elektroniği, Video İletimi, Yüksek Hızlı Devreler, devrelerin Mekanik Kutusu ve Desen Tasarımı, ürün yazılımları ve bilgisayar arayüzleri üzerine çalışıyoruz. Aynı zamanda Tıbbi Sistemler, Siren Anons Sistemleri, Ses ve Görüntü Aktarım Sistemleri, Güç Dağıtım Üniteleri, Devre Kesiciler, Batarya Görüntüleme Sistemleri, Veri Kayıt Üniteleri, Motor Sürücüler ve Aydınlatma Ekipmanları konusunda rafta hazır ürünlerimizin yanı sıra, tasarımı tamamlanmış ürünlerin mekanik parçalarının üretimi, elektronik devre kartlarının üretimi ve dizgisi, cihazların iç kablaj ve dış kablajlarının üretimi, bunların birbirleri ile entegrasyonu ve birim testlerini gibi seri üretim faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin güvenilirliğini ve kararlılığını kalite güvence yönetim sistemimizden ve izlenebilirliğimizden yararlanarak sağlıyoruz. Geliştirip ürettiğimiz ürünlerin 10 yılı aşkın süredir sahada zorlu koşullarda kullanılması ve başarıyla görevini yerine getirmesi sayesinde topladığımız verilerle yeni projelerimize yön veriyoruz.

Geleceğimizi sürdürülebilir büyüme temelinde şekillendirirken bizi bugüne getiren ve daha da uzak ufuklara taşıyacak olan rüzgâra ilk gün olduğu gibi güven duyarak ilerliyoruz.

MİSYONUMUZ

Öncelikli olarak ülkemizin teknolojik bağımsızlığını sağlayacak gereksinimleri, sonrasında ise dünya pazarındaki ihtiyaçları gözeterek sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, küresel pazarda yarattığı değer ile fark yaratan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

VİZYONUMUZ

Elektronik teknolojiler ve sistem entegrasyonu alanında; savunma, medikal ve otomotiv tasarım/üretim süreçlerinin gerekliliklerini yerine getirerek güvenilir ürün, çözüm ve hizmet sunmak. Teknoloji alanında ülkemizin dışa bağımlılığını azaltarak küresel olarak rekabet edebilen bir teknoloji firması olmak.

Fikirden Ürüne Tasarım ve Üretim

Ulusal ve Uluslararası Standartlara Uygun Kalite Güvence Yönetimi

İhtiyaca Uygun Çözümler